KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9018118
nr 901 8118
Oidentifierad konstnär, Marin, 45x60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:03:39
100 kr
150 kr
500 kr